do kasy suma: 0,00 zł
Nowoczesne i ekologiczne farby dachowe do hal i magazynów – co da Ci ich zastosowanie? 0
Nowoczesne i ekologiczne farby dachowe do hal i magazynów – co da Ci ich zastosowanie?

Nowoczesne i ekologiczne farby dachowe do hal i magazynów – co da Ci ich zastosowanie?

Odpowiednia ochrona dachu hali lub magazynu ma duże znaczenie. Właśnie dlatego warto nieco więcej czasu poświęcić na analizę właściwości dostępnych farb dachowych i wybrać produkt, który spełnia najwyższe standardy rynkowe. Rekomendujemy zastosowanie naszej nowoczesnej i ekologicznej farby PRIMALIT UV FILTR SA. Poznaj jej charakterystykę, właściwości oraz metody aplikacji. 

Ochrona i izolacja dachu hali lub magazynu 

Zastosowanie dobrej jakości farby poprawia ochronę i izolację dachu hali lub magazynu. Z jednej strony zwiększa wytrzymałość poszycia dachowego i ułatwia jego pielęgnację, redukując przy tym koszty. Z drugiej strony powłoka malarska wspiera izolację budynku, zapobiegając jego nadmiernemu nagrzewaniu się. Dzięki temu łatwiej o utrzymanie odpowiednich warunków pracy w przestrzeni roboczej oraz generuje się mniejsze koszty związane z chłodzeniem wnętrz (np. przy zastosowaniu klimatyzacji przemysłowej). W redukcji kosztów energii i poprawie komfortu termicznego wewnątrz hali lub magazynu pomoże Ci nasza farba PRIMALIT UV FILTR SA.

PRIMALIT UV FILTR SA – kluczowe właściwości

Przede wszystkim jest to nowoczesna farba, która charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem większych powierzchni. Jest wytrzymała eksploatacyjnie i posiada zwiększoną odporność na działanie promieni słonecznych i opadów atmosferycznych. Oferowany przez nas produkt przeznaczony jest do zabezpieczenia pianek poliuretanowych w konstrukcjach dachowych i okładzinach oraz powłok ochronnych i konserwacyjnych na dachach z papy asfaltowej.

 

Farba PRIMALIT UV FILTR SA powstaje z wykorzystaniem technologii silikonowo-akrylowej od DENAS COLOR. Będzie dobrym wyborem, jeżeli planujesz: renowację, uszczelnienie lub ochronę dachów różnego typu. Pod tym kątem produkt ten jest bardzo uniwersalny i doskonale sprawdza się w obiektach przemysłowych oraz w mniejszych zakładach produkcyjnych. Farbę PRIMALIT UV FILTR SA oferujemy w odcieniach: szarym i białym, dzięki czemu kolorystykę dobierzesz bezpośrednio do swoich potrzeb i charakterystyki obiektu

Zużycie teoretyczne farby PRIMALIT UV FILTR SA

Zużycie teoretyczne emulsji zależy od powierzchni i prezentuje się następująco: 

  • powłoki konserwacyjne 0,3-0,5 kg/m2;
  • powłoki pianki poliuretanowej 0,7-1 kg/m2;
  • podłoża z papy asfaltowej 1,5-2 kg/m2.

Zalecane metody aplikacji farby

Przed użyciem farby należy dokładnie zapoznać się z jej kartą techniczną i naszymi wskazaniami w zakresie aplikacji. Dostarczana przez nas masa jest gotowa do użycia, dzięki czemu nie trzeba jej rozcieńczać. Aplikacja farby może odbywać się z wykorzystaniem: wałka, pędzli, szczotek dekarskich lub metody natryskowej. W celu optymalnego pokrycia powierzchni dachu należy zastosować minimum dwie warstwy. Pomiędzy ich położeniem zachowaj 24 godziny przerwy. Farbę należy stosować przy temperaturze powyżej 10℃. Powłoka w trakcie wysychania nie może być narażona na działanie wilgoci (np. ściekająca woda lub opady atmosferyczne). 

Ekologiczna i nowoczesna formuła

Nasza farba dachowa odznacza się nowoczesną i ekologiczną formułą. W trosce o środowisko naturalne producent stale pracuje nad udoskonaleniem produkcji. Dzięki temu starannie dobierają komponenty do masy, a farby powstają z zachowaniem należytej uwagi. Redukują liczbę powstałych odpadów, dbając o zachowanie najwyższych standardów i norm środowiskowych. Po aplikacji farba nie oddziałuje negatywnie na atmosferę. 

Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką farby PRIMALIT UV FILTR SA, dzięki której zwiększysz ochronę swojej hali lub magazynu. Na co dzień współpracujemy z klientami indywidualnymi. W przypadku zakupu większej ilości produktu, rekomendujemy bezpośredni kontakt z naszym przedstawicielem. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy oraz przedstawimy Ci kluczowe korzyści, oraz aspekty związane z aplikacją masy na dachu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zastosowania nowoczesnej i ekologicznej farby dachowej do hal i magazynów PRIMALIT UV FILTR SA. 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl