do kasy suma: 0,00 zł
Rzetelna Firma

 


 

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała certyfikat Rzetelna Firma. To dla nas ważne wyróżnienie, które podkreśla naszą wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Certyfikat Rzetelnej Firmy jest efektem przystąpienia do programu Krajowego Rejestru Długów, którego ideą jest promowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym. W ramach programu, przedsiębiorstwa korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów, a także przestrzegają zasad etyki biznesowej i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

Wprowadzenie certyfikatu Rzetelnej Firmy to dla naszej firmy ważny krok w kierunku budowania pozytywnego wizerunku oraz zwiększenia zaufania klientów. Przyjmując certyfikat, zobowiązujemy się do zachowania najwyższych standardów w obsłudze klientów i w prowadzeniu naszej działalności.

Krajowy Rejestr Długów (KRD) - jest to pierwsze i największe w Polsce biuro informacji gospodarczej działające na podstawie ustawy "O udostępnianiu informacji gospodarczych" z 14 lutego 2003 r., Dz. U. nr 50 poz. 424. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Trusted Shops X1EFE672B9DED336A2F4A1C44B7130C39
Sklep internetowy Shoper.pl